146. árverés - 185. tétel
Történelmi közlemények Abauj-Torna vármegye és Kassa multjából. Szerkesztik Dr. Czobor Alfréd — Kemény Lajos. I. évf. 1-4. szám [egybekötve].
Kassa, 1910. Kassai Könyvnyomda és Lapkiadó Rt. |
(8)+296p. |
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. |