146. árverés - 184. tétel
Szép-literaturai Ajándék a Tudományos Gyüjteményhez. 1827. Hetedik Esztendei Folyamat.
Pesten, 1827. Petrózai Trattner Mátyás. |
192p. |
A Szemere Pál által szerkesztett melléklap utolsó évfolyama. |
Korabeli félbőr-kötésben. A kötéstábla enyhén kopottas. A levelek egy része sérült, enyhén foltos. |
Szüry: 4295. |