146. árverés - 516. tétel
Höhnel Lajos
A Rudolf és Stefánia tavakhoz. Teleki Sámuel Gróf felfedező útja Kelet-Afrika egyenlítői vidékein 1887-1888-ban. Leirta kisérője ~. I-II. kötet.
Bp., 1892. Ráth Mór. |
(8)+520p.; (4)+546p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Festett lapszélekkel. |