146. árverés - 517. tétel
Jancsovics István
Kirándulás Istambolba az 1863-dik év april havában ~tól
Pest, 1864. Landerer és Heckenast. |
(6)+121+(1)p.+16t. (acélmetszet)+1 kihajt. térk. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen kis javítással. |