149. árverés - 136. tétel
Fraknói Vilmos
XI. Incze pápa és Magyarország fölszabadítása a török uralom alól. A Vatikáni Levéltár diplomatiai irományai alapján irta ~.
Bp., 1886. Szent-István-Társ. |
1t.+(6)+267+(3)p.+3t. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |