149. árverés - 137. tétel
Frecskay János
Találmányok könyve. Ismeretek a kézmű- és műipar mezejéről... Több idevágó munka alapján dolgozta ~. I-IV. kötet [két kötetben].
Bp., 1877-1881. Franklin-Társulat. |
VII+319+(1)+(4)+314+(1)p.; (4)+320+(4)+344p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |