155. árverés - 100. tétel
Schlipf, (J. A.)
Mezőgazdaság' népszerű kézi könyve. ~' ötven aranyos pályadijt-nyert munkája után több hasznos jegyzetekkel bővitve, szabadon forditá Mannó Alajos... Második, tetemesen megbővitett és javitott kiadás.
Pesten, 1845. Emich Gusztáv. |
XX+411+(1)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |