155. árverés - 99. tétel
Falusi Gazda. Vezérlapok a kisebb birtokosok és földmivesek számára. Többek közremunkálásával szerkeszti Fényes Elek. I-II. évfolyam [egybekötve].
Pesten, (1856-1857.) Heckenast Gusztáv. |
(4)+380+(4)+364p. |
Teljes sorozat. |
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. |