156. árverés - 28. tétel
Bárczay Oszkár
A hadügy fejlődésének története. I-II. kötet.
Bp., 1895. MTA. |
VIII+350+(2)p.; (4)+678+(2)p.+2 mell. (kihajt.)+1 térk. (kihajt.) Számos szövegközti illusztrációval. (Az MTA Könyvkiadó-Váll. Új folyam. XXI-XXII. kötet.) |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |