156. árverés - 340. tétel
Jerney János
Magyar nyelvkincsek Árpádék korszakából. Egybegyüjté ~. I-II. közlemény.
Pest, 1854. Szerző. |
X+(2)+177+(3)p.; (8)+92+(3)p.+2 kihajt. mell. (hasonmások) |
Az első darab sérült, korabeli papírborítóban, a második korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 2023. |