157. árverés - 44. tétel
(Le Clerc, Jean)
Histoire d' Emeric comte de Tekeli, ou memoires pour servir a sa vie... Par ****
Cologne, 1693. Jacques de la Verité. |
1t. (Thökölyt ábrázoló címkép)+(2)+280+(12)p. |
Az előző tételnél említett második táblát példányunkba nem kötötték bele. |
Díszesen aranyozott gerincű, XIX. századi félbőr-kötésben. |
Apponyi: 0; VD17 23:310439B. |