99. árverés - 10. tétel
(Baerenkopf Ignác)
De dominio nobilium Hungariae, deque cladis ad Mohácsium causa, cum appendice in regis Colomani Decret. L. I. cap. XV. et XVI. Vindiciae contra Adamum Franciscum Kollár.
Posonii et Comaromii, 1790. Typis Simonis Petri Weber. |
(8)+303+(1)p. |
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |