99. árverés - 9. tétel
Auxilia Historica, Oder Historischer Gehülff, Und Bequemer Unterricht Von denen darzu erforderlichen Wissenschaften. V. Theil.
Stadt am Hof nächst Regensburg, 1747. Johann Gastl. |
679+(64)p.+3t.+4 kihajt. térk. |
A nyolc kötetben teljes sorozat e darabja a lengyel, a magyar és a török történelemmel foglalkozik. A magyar részhez kapcsolódik egy térkép, valamint a magyar címer rézmetszetű képe. |
Sérült gerincű, kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. A címlapon szakadással. |