99. árverés - 118. tétel
Hegyesi József
Előétkek (Asiettek). Negyedik javitott és bővitett kiadás.
Bp., 1904. Ifjabb Nagel Ottó. |
159+(5)p. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstábla felső sarkán kis sérüléssel. Éliás -- Szántó: 833. |