99. árverés - 119. tétel
Khuen-Héderváry Sándorné, gróf
A főzőkanál csodálatos meséi. 303 híres szakács titka.
Bp., 1943. (Hornyánszky V. ny.) |
224p. Lapszámozáson belül Kolozsvári Sándor 15 színes, egészoldalas rajzával. |
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben. A levelek enyhén rozsdafoltosak. Éliás -- Szántó: 205. |