99. árverés - 197. tétel
Kovachich, (Márton György) Martinus Georgius
Scriptores rerum Hungaricarum minores... Tomi I-II.
Budae, 1798. Typis Regiae Univ. |
(4)+104+(14)+XXXII+350p.; XXXII+444p. Az első kötet elejéről hiányzik a szerzőt ábrázoló címkép. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A második kötet gerincén apró sérüléssel. |