99. árverés - 198. tétel
Kovachich, (Márton György) Martinus Georg(ius)
Supplementum ad vestigia comitiorum apud Hungaros ab exordio regni eorum in Pannonia, usque ad hodiernum diem celebratorum. Tomi I-III.
Budae, 1798-1801. Typis Regiae Univ. Pestiensis. |
LXXII+505p.; (16)+558p.; (8)+442p. |
Kopottas, aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerinceken kisebb sérülésekkel. |