99. árverés - 266. tétel
Graesse, Jean George Theodore
Tresor de livres rares et precieux ou nouveau dictionnaire bibliographique... Tomes I-VII [nyolc kötetben].
Berlin, 1922. Josef Altmann. |
(4)+588p.; (4)+648p.; (2)+525+(1)p.; (2)+704p.; (2)+534p.; (2)+543+(1)p.; (2)+523p.; (4)+500p. |
Az alapvető bibliográfiai munka először 1858 és 1869 között látott napvilágot. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerinceken kis sérülésekkel és kopásnyomokkal. |