99. árverés - 3. tétel
Földi János
Természeti história. A Linne Systemája szerént. Első tsomó. Az állatok országa.
Pozsonban, 1801. Wéber Simon Péter. |
X+428+(27)p. |
Több kötete nem jelent meg. |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen apró sérüléssel. Az első kötéstábla és 20 levél alsó sarka elázott, sérült. |