99. árverés - 4. tétel
Gedde, (John) János
Ángliai méhes kert, mely A' Méhekkel való bánásnak mesterségét és titkait szemünk elejébe terjeszti... mellet Ki-adott Ángliai nyelven ~. Most pedig Német nyelvből Tekéntetes Nemes Szattmáry Király György... Magyar nyelvre forditott, 's maga különös jegyzésével-is meg-nagyobbitott...
Egerben, 1759. Bauer Karol Joseff. |
1t.+197p.+3t. Első kiadás. |
A mű 1768-ban és 1781-ben is napvilágot látott. |
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli félbőr-kötésben. |