99. árverés - 330. tétel
Ráth Zoltán, dr.
Magyarország statisztikája. A statisztika elméletével és nemzetközi összehasonlításokkal.
Bp., 1896. Athenaeum. |
IX+(3)+411p. Wlassics Gyula vallás- és közoktatásügyi miniszternek dedikált példány. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Festett előzéklapokkal, körben aranymetszéssel díszítve. A gerinc megrepedezett, több helyen kopásnyomokkal. |