99. árverés - 331. tétel
Rattkay, (György) Georgius de Nagy Thabor
Memoria regum et banorum regnorum Dalmatiae, Croatiae, et Sclavoniae inchoata ab origine sua, et usque ad annum MDCLII deducta auctore ~. Editio altera.
Vindobonae, 1772. Typis Josephi Kurzböck. |
247p. |
A mű elé kötve közös címlappal: Semsey, (András) Andreas: Assertiones ex universa philosophia... Viennae, 1772. Kurzböck. (18)p. A mű először 1652-ben jelent meg, Bécsben. |
Enyhén sérült, díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. |