99. árverés - 358. tétel
Simon, (Máté) Mathaeus
Supplementum ad dissertationem historico-criticam clar. Georgii Pray de dextra S. Stephani primi Hungariae regis cum historia monasterii Sz. Jog, ubi olim sacra haec dextra asservabatur; concinnatum ex collectaneis Joachimi Kollarits, auctore ~
Vacii, 1797. Typis Antonii Gottlieb Maramarosiensis. |
184+(1)p.+8t. (rézmetszetek) |
A Szent Jobbról és a Bihar megyei Szentjobb monostoráról szóló értekezés. |
Aranyozott gerincű, modern félbőr-kötésben. |