99. árverés - 359. tétel
Stiltingus, Joannes
Vita Sancti Stephani regis Hungariae ex latinis et graecis aliarumque gentium monumentis collecta digesta commentariis et observationibus illustrata, in qua Joannis Schwartzi,... calumniae refutantur a ~ continuatore Joannis Bollandi.
Jaurini, (1747.) G. J. Streibig ny. |
(4)+198+(12)p. |
A címlap elé kötve közös címlappal Gergely György tézisei (8)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel. |