99. árverés - 360. tétel
Stiltingus, Joannes
Vita Sancti Stephani regis Hungariae ex latinis et graecis aliarumque gentium monumentis collecta digesta commentariis et observationibus illustrata, in qua Joannis Schwartzi,... calumniae refutantur a ~ continuatore Joannis Bollandi.
Cassoviae, 1767. Typis Coll. Acad. Soc. Jesu. |
(14)+376+(14)p. Második kiadás. |
Belékötve: Pátzai, (István) Stephanus: In actu publico... Agriae, 1769. Typis Scholae Episcopalis. (8)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerinc alsó részén apró sérüléssel. |