112. árverés - 203. tétel
[Körmöczy Imre] Egy hazafi
Az igaz hazafiúság' alapvonalai a' jelenkor szükségeihez alkalmaztatva. ~tól.
Pesten, 1837. Trattner-Károlyi ny. |
110p. |
A szerző katolikus pap, az 1840-es években a Konzervatív Párt tagjaként Pest vármegye közgyűlésein Kossuth egyik ellenfele volt. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |