112. árverés - 32. tétel
Éble Gábor
Károlyi Ferencz gróf és kora 1705-1758. A grófi nemzetség levéltárának adatai alapján irta ~. Első kötet [unicus].
Bp., 1893. Hornyánszky Viktor. |
1t.+XVI+647p.+5t. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Nagyon szép példány, a gerincen kis kopásnyomokkal. Márványozott előzéklapokkal. |