112. árverés - 328. tétel
Fenczik István, dr.
Az állati lélek. Átnézte: Nikolits György. Előszóval ellátta: Dr. Kolosváry Gábor.
Bp., (1943.) Vadászati Utmutató. |
296p. Szövegközti képekkel. (A Vadászati Utmutató könyvsorozata. I.) |
Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben. |