123. árverés - 129. tétel
Statuten für den Oesterreichisch-Kaiserlichen Orden der eisernen Krone — Statuti per l'ordine imperiale Austriaco della Corona di Ferro
(Wien, 1877. Staatsdruckerei.) |
16+(24)p.+7t. (rézmetszetek) |
A táblákon a rendi jelvények, valamint a rend díszruhájába öltözött alakok láthatók. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. A táblák felső sarkán folttal. Gilt original cloth. Plates slightly stained. |