131. árverés - 132. tétel
(Pápai Páriz) Papai Pariz Ferencz
Kolosváratt, 1774. Akademiai betűkkel. |
410+(5)p. |
Az először 1690-ben megjelent, első magyar nyelvű orvosi könyv tizenegyedik kiadása, ezt követően csak 1984-ben látott napvilágot (a kiadásokról bővebben lásd Borda 15. sz. ajánlójegyzékét). |
Restaurált, korabeli bőrkötésben. |
Győry: 205. old.; Borda: 6049. |