131. árverés - 2. tétel
Barra István, homorod-almási
Növénytan, melly a' magyarországi és erdélyi növeny rendeknek... füvészeti leirását, földrajzi elterjedését, távolabbi, közelebbi vegytani állványrészét... foglalja magában. Első rész [unicus].
Pesten, 1841. Trattner-Károlyi ny. |
VIII+426+(2)p. |
Aranyozott gerincű, kopottas, korabeli vászonkötésben. |