131. árverés - 60. tétel
Kemény Zsigmond
Korteskedés és ellenszerei. I-II. füzet [egybekötve].
Kolozsváratt, 1843-1844. királyi Lyceum. |
120+133+(2)p. |
A szerző első megjelent műve, melyben az erőszakos pártharcok és a vármegyei korrupció ellen lép fel. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |