Második nap 148. árverés - 105. tétel
Schöpflin Aladár
Magyar írók. Irodalmi arcképek és tollrajzok.
Bp., 1917. Nyugat. |
236p. Első kiadás. A címlapon ajánlással: "Heltai Jenőnek igaz tisztelettel Schöpflin Aladár". |
Díszesen aranyozott gerincű, XIX. századi stílusjegyeket mutató, korabeli félbőr-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |