Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
Második nap 148. árverés
Tételek [1-4]
Bibliofil kiadványok [5-11]
Budapest régi látképeken [12-14]
Tételek [15-22]
Erdély [23]
1848-1849 [24-28]
Tétel [29]
Fizika, matematika [30-37]
Folyóirat [38]
Fotóművészet [39-43]
Grafika, rajz [44-54]
Tétel [55]
Hungarica [56-61]
Jeles magyar történetírók [62-65]
Jogtörténet [66-76]
Tétel [77]
Kézirat [78-90]
Kódex [91]
Tételek [92-94]
Különleges ajánlások [95-106]
Tétel [107]
Magyar avantgárd [108-112]
A magyar biblia évszázadai [113-124]
Tételek [125-126]
Metszet, látkép [127-128]
Mezőgazdaság [129-131]
Tételek [132-133]
Művészi könyvkötések [134-140]
Tétel [141]
Oklevél [142-147]
Az Ország Háza [148-150]
Orvostörténet [151-156]
Tétel [157]
Politikai vitairatok [158-160]
Tétel [161]
Radnóti Miklós [162-165]
Régi Magyar Könyvtár [166-170]
Széchenyi István gróf és kora [171-185]
Térkép, atlasz [186-192]
Tétel [193]
XVI. századi nyomtatványok [194-199]
Második nap 148. árverés - Grafika, rajz 44-54
44. tétel
Ady Endre
A minden titkok verseiből
Bp., (1910.) Nyugat.
Részletek >>
45. tétel
Bálint Rezső
Formák-foltok-vonalak. Tíz litografia. Kosztolányi Dezső előszava.
Bp., 1918 [1919.]. ny.n.
Részletek >>
46. tétel
Buday György
~ fametszetei Magyar László Lázad a föld című regényéhez
(Szeged), 1932. Magyar Téka.
Részletek >>
47. tétel
(Conrad Gyula)
La volupté. I. 12 gravures originales par ~.
H.n., é.n. ny.n.
Részletek >>
48. tétel
(Jókai Mór)
A cinkotai kántor
Részletek >>
49. tétel
Magyar ex libris-gyűjtemény.
Részletek >>
50. tétel
Műhlfeith János
1920. Budapest in twelve original woodcarvings.
(Budapest, 1920.) Sokszorositó Ipar Rt.
Részletek >>
51. tétel
(Pályi Flóra)
1918
(Bp., 1918. Magyar Művészeti Műhely.)
Részletek >>
52. tétel
[Sassy Attila] Aiglon
Ópium-álmok
(Bp., 1918. Táltos.)
Részletek >>
53. tétel
Szigethy István
Grotesque. Öt rézkarc.
Bp., 1922. Pán.
Részletek >>
54. tétel
Tichy Gyula
Egy tusos üveg meséi
(Bp, 1909. (Világosság ny.)
Részletek >>