Második nap 148. árverés - 47. tétel
(Conrad Gyula)
La volupté. I. 12 gravures originales par ~.
H.n., é.n. ny.n. |
12t. (aláírt, eredeti rézkarcok) |
Az erotikus mappa az általunk ismert kézikönyvekben nem szerepel. |
Restaurált, illusztrált, kiadói papírmappában. |