Második nap 148. árverés - 56. tétel
(Bruslé de Montpleinchamp, Jean-Chrysostome)
L'histoire de Filipe Emanuel de Loraine duc de Mercoeur, dediée a sa majesté apostolique
Cologne, 1689. Pierre Marteau. |
1t. (díszcímlap)+(22)+357p. |
Mercoeur herceg részt vett a tizenötéves háború harcaiban. 1601-ben az ő vezetésével szabadították fel a török uralom alól Székesfehérvárt. |
Kopottas, XIX. századi félbőr-kötésben. |
VD17 3:605442E. |