Második nap 148. árverés - 68. tétel
Fogarasi János, alsóviszti
Magyarhoni magános törvénytudomány elemei. Kövy Sándor után újabb törvényczikkelyek- 's felső itéletekkel és más bővitésekkel magyarúl irta 's kiadta ~.
Pesten, 1839. Beimel. |
X+(4)+462+(2)p. |
Enyhén kopottas gerincű, korabeli vászonkötésben. |