105. árverés - 38. tétel
Kassics Ignácz, kisfaludi
Érdem koszorúk vagy értekezés A' Felséges Austriai, Császári és Királyi uralkodó Házat illető Jeles Rendekrűl, megtiszteltetésekrűl és jutalmazásokrúl, toldalékkép pedig Europában most virágzó egyéb Jeles Rendekrűl is. Szerzette és kiadta ~.
Bécsben, 1840. Hirschfeldi Stöckholczer J. |
VII+(1)+350p.+IXt. (színes, kihajt., rendjeleket ábrázoló kőnyomatok) |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Gilt spine, contemporary cloth. |