110. árverés - 106. tétel
Bolond Miska albuma. I-VI. füzet [egybekötve].
(Bécs), 1858-1859. (Jacob és Holzhausen ny.) |
96p. Fametszetekkel gazdagon illusztrált. |
A Frankenburg Adolf által szerkesztett élclap teljes sorozata. |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel. |