Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
110. árverés
Tételek [1-5]
Trianon 1920-2020 [6]
Aprónyomtatvány [7-12]
Tételek [13-23]
Balaton [24-25]
Tételek [26-31]
Családtörténet [32-35]
Tételek [36-43]
Erdély [44-71]
Tétel [72]
Erdélyi Szépmives Céh [73-76]
Tétel [77]
1848-1849 [78-89]
Tételek [90-92]
Folyóirat [93-95]
Tételek [96-97]
Gasztronómia [98-99]
Tételek [100-105]
Humor, anekdota [106-112]
Tételek [113-114]
Trianon 1920-2020 [115]
Tételek [116-118]
Judaica, zsidókérdés [119-129]
Tétel [130]
Kalendárium, naptár [131-135]
Tételek [136-138]
Kézirat [139-152]
Tételek [153-159]
Nyomdászat, könyvtörténet [160]
Tételek [161-165]
Mese, ifjúsági irodalom [166-174]
Metszet, látkép [175-193]
Tételek [194-197]
Mozgó könyvtár [198-202]
Tétel [203]
Német szecesszió [204-206]
Oklevél [207-208]
Tételek [209-220]
Szabadkőművesség [221]
Tételek [222-225]
Széchenyi István gróf és kora [226-230]
Tételek [231-232]
Színháztörténet [233-235]
Szőlészet, borászat [236-238]
Tételek [239-243]
Térkép, atlasz [244-245]
Tételek [246-252]
Vadászat [253-254]
Tételek [255-266]
110. árverés - Tételek 36-43
36. tétel
Demkó Kálmán, dr.
Lőcse története. I [unicus]. Jog-, mű- és művelődéstörténeti rész.
Lőcse, 1897. Reiss.
Részletek >>
37. tétel
Dercsényi, (János báró) Johann Freiherr von
Studien über die Frage: Wo ist die Grenze der echten Nationalitäts-, Vaterlands- und Freiheits-Liebe?
Olmütz, 1849. Skarnitzl.
Részletek >>
38. tétel
Dobos Ferenc
Az Ádria uralmának kérdése a XIV.-ik században
Kolozsvár, 1905. Ajtai K. Albert ny.
Részletek >>
39. tétel
Dóczy Jósef
Bétsben, 1830. Nemes Haykul Antal betűivel.
Részletek >>
40. tétel
Domokos Pál Péter
Mert akkor az idő napkeletre fordul. Ötven csángómagyar népdal.
Cluj-Kolozsvár, 1940. (Nagy-ny.)
Részletek >>
41. tétel
Emléklapok dicsőült Erzsébet királyné szobrának Bártfa-fürdőn 1903. évi augusztus 16-án történt leleplezése alkalmából. Szerkesztette Arányi Dezső.
Bártfa, 1903. Salgó Mór.
Részletek >>
42. tétel
Eötvös József, b(áró)
Magyarország 1514ben. Regény. I-III. kötet.
Pest, 1847. Hartleben.
Részletek >>
43. tétel
Eötvös József, B(áró)
A nővérek. Regény. I-II. kötet.
Pest, 1857. Heckenast.
Részletek >>