110. árverés - 41. tétel
Emléklapok dicsőült Erzsébet királyné szobrának Bártfa-fürdőn 1903. évi augusztus 16-án történt leleplezése alkalmából. Szerkesztette Arányi Dezső.
Bártfa, 1903. Salgó Mór. |
45+(2)p.+16t. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |