110. árverés - 36. tétel
Demkó Kálmán, dr.
Lőcse története. I [unicus]. Jog-, mű- és művelődéstörténeti rész.
Lőcse, 1897. Reiss. |
(4)+VII+516+(3)p.+25t. (4 kihajt.) (A "Szepesmegyei Történelmi Társulat" millenniumi kiadványai. V. kötet.) |
Korabeli félvászon-kötésben. |