110. árverés - 160. tétel
Magyar nyomdászok évkönyve. 1907. Huszonkettedik évfolyam. Szerk.: Novák László. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre.
Bp., 1907. Világosság ny. |
156p.+24t. (15 színes)+21 színes mell. (részben hártyapapírral védve, 1 kihajt.) Szecessziós könyvdíszekkel és szövegközti ábrákkal. |
Festett, kiadói vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |