110. árverés - 25. tétel
Sági János
A Balaton írásban és képben. A magyar tengernek és vidékének leírása. A balatoni fürdő és nyaralóhelyek elfogulatlan és kimerítő ismertetése.
Keszthely,, 1902.. Keszthelyi Hírlap.. |
346+(14)p.+1 kihajt mell.+1 kihajt. térk. Gazdagon illusztrált. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |