110. árverés - 78. tétel
Bernstein Béla, dr.
Az 1848/49-iki magyar szabadságharc és a zsidók. Irta: ~ szombathelyi rabbi. Jókai Mór előszavával.
Bp., 1898. Izraelita Magyar Irodalmi Társulat. |
VIII+344p. (Az IMIT kiadványai. X.) |
Kiadói, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. |