110. árverés - 239. tétel
Szurmay Sándor
A honvédség fejlődésének története annak felállitásától napjainkig. 1868-1898. Kiadta a Ludovika Akademia Közlönye.
Bp., 1898. (Pesti-Könyvnyomda Rt.) |
159p.+1t.+4 kihajt. mell. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti képekkel. |
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |