110. árverés - 240. tétel
Szűcs István
Szabad királyi Debreczen város történelme három kötetben ábrákkal. A legrégebbi kortól a mai időkig. I-III. kötet [egybekötve].
Debreczen, 1871-1872. Városi ny. |
XVI+320p.+3t.+VIII+321-655+(1)p.+4t.; VII+(1)+657-1104+(1)p.+7t. (színes)+1 térk. (kihajt.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |